Wyroby ceramiczne

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie wyrobów ceramicznych z doskonałej jakości gliny, która nie zawiera w sobie szkodliwych składników. Wypalana w ogromnych temperaturach przybiera różne kształty i trwałą konsystencję, dzięki czemu wykorzystywana jest do różnych celów.

Oferujemy państwu najlepsze dachówki ceramiczne, wciąż niezwykle popularne przy renowacji zabytkowych oraz budowie nowych obiektów. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne sprawia, że oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości produktów, które zakupicie państwo w atrakcyjnych cenach.


Tworzymy przede wszystkim..

pokrycia dachowe o różnych kształtach, które wykorzystywane są dzisiaj przez prywatnych inwestorów do wykańczania domów i firmy budowlane do renowacji obiektów. Proponujemy dachówki karpiówki, mnich-mniszki, holenderki czy cegły gotyckie. Mimo ogromnej konkurencji na rynku, nasze wyroby wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość.

Tworzone według tradycyjnych sposobów są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, oprą się silnemu wiatrowi i zachowają elegancki wygląd na długi czas bez konieczności ich regeneracji. Duży ciężar zapewnia odpowiednią izolację akustyczną, a różnorodność oferowanych wyrobów sprawi, że będziecie państwo mogli wykorzystać produkty niezależnie od rodzaju budynku, dachu czy kąta jego nachylenia. Wielkim walorem wyrobów ceramicznych jest estetyka. ?Piękne, dostępne w różnych wariantach dachówki sprawią, że każdy obiekt będzie prezentował się okazale.


Ceramika Stare gronowo...

to połączenie tradycji z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, w związku z czym tworzymy rozwiązania najwyższej jakości. Jako doświadczeni producenci dachówki zapewniamy państwu produkt nadający się nawet do najbardziej skomplikowanych prac renowacyjnych przy pięknych zabytkach, bowiem nasze wyroby wypalane w piecach węglowych łączą w sobie najwyższą jakość wizualną, a także doskonałe parametry techniczne. Współtworzą tak wspaniałe zabytki jak Zamek w Malborku, Zamek Nymphenburg w Monachium czy Kościół w Massen, co jest ich najlepszą rekomendacją.Poznaj zalety dachówek ceramicznych

Copyright © 2007

"Ceramika Stare Gronowo Mikulska A." - Stare Gronowo 19, 77-310 Debrzno - tel. kont. 59 833 70 76

Strona używa plików cookie, jeśli nie zgadzasz się na to prosimy o opuszczenie strony bądź zmianę konfiguracji przeglądarki.