Dachówka karpiówka

Jednym z najciekawszych sposobów na pokrycie dachu domu lub innego budynku jest dachówka karpiówka, ceramiczna bądź cementowa. To płaskie elementy z "noskami" pozwalającymi na zawieszenie ich na łacie. Skąd wzięła się nazwa tych wyrobów? Sposób ich ułożenia bardzo przypomina łuski karpia.

W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych rozmiarach i kształtach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. ¦wietnie sprawdzają się przy wykańczaniu domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i przemysłowych czy magazynów. Dachówki karpiówki często stosuje się także przy renowacji starszych i zabytkowych obiektów. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów, zdobywają one coraz większą popularność wśród Klientów prywatnych i firm budowlanych.

Opisywana dachówka karpiówka doskonale sprawdza się przy renowacji pałaców, zamków czy kościołów. Nasze wyroby upiększają budynki w Polsce, ale również w Niemczech czy Danii. Wysoką klasę proponowanych produktów potwierdzają liczne certyfikaty przyznane przez niemieckie instytuty badawcze.

Kierujemy naszą ofertę do indywidualnych inwestorów, konserwatorów, firm remontowych i innych przedsiębiorców chcących podnieść atrakcyjność wizualną zarządzanych, budowanych bądź remontowanych przez siebie budynków.

Tego rodzaju pokrycie układa się pojedynczo lub podwójnie. Uzyskany wzór jest oryginalny, a jednocześnie wyjątkowo elegancki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Ceramika Stare Gronowo. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.


Poznaj zalety dachówek ceramicznych

Copyright © 2007

"Ceramika Stare Gronowo Mikulska A." - Stare Gronowo 19, 77-310 Debrzno - tel. kont. 59 833 70 76

Strona używa plików cookie, jeśli nie zgadzasz się na to prosimy o opuszczenie strony bądź zmianę konfiguracji przeglądarki.